Panel nanomicroporoso de alta temperatura
Os materiais de illamento térmico axeitados para escenarios de altas temperaturas fórmanse despois de prensar os materiais nanoporosos en placas. O seu rendemento de illamento ten vantaxes máis significativas que os materiais tradicionais e pode reducir considerablemente o grosor da capa de illamento despois de alcanzar o rango de illamento requirido. Ademais, o material de illamento nanoporoso de alta temperatura pode soportar altas temperaturas de 1200 graos Celsius e ten un forte retardante de chamas. Ademais, co aumento da temperatura, o aumento da condutividade térmica e a taxa de retracción son baixas.
Resistencia ao lume:Grao A
Vida útil [anos]:≥50
Densidade [kg/m3]:230 ± 10 % [kg/m³]
Calor específico:800 ℃:
Punto de fusión ≥1200 ℃
Espesor:10-50 mm
Usado a temperaturas de ata 1200 °C en campos especiais
Excelente rendemento de illamento térmico (ata 10 veces máis eficiente que os materiais de illamento tradicionais)
Protección térmica máxima (baixa condutividade térmica ≤ 0,023 W/mK)
Cumpre ou supera as normas e os estándares de eficiencia enerxética
O material central consiste nunha placa de po prensado de sílice piroxénica
Flexibilidade para varias formas e tamaños cun deseño fino (de 5 a 50 mm de grosor)
Admite mostras personalizadas con tempo de entrega rápido
Máis de 50 anos de vida útil
Parámetros de rendemento
| Clasificación de temperatura | ℃ | 850 | 950 | 1050 | 1150 | |
| Densidade do material do núcleo | kg/m3 | 240-300 | 240-300 | 300-350 | 350-450 | |
| Resistencia á compresión(Deformacióna unha presión do 10 %) | MPa | ≥0,3 | ≥0,3 | ≥0,32 | ≥0,5 | |
| Capacidade calorífica específica | 800 ℃ | kJ/(kg·K) | 1,07 | 1,07 | 1,07 | 1,08 |
| Condutividade térmica (YB/T4130-2005) | 200 ℃ | W/(mK) | 0,022 | 0,022 | 0,023 | 0,025 |
| 400 ℃ | W/(mK) | 0,024 | 0,024 | 0,026 | 0,031 | |
| 600 ℃ | W/(mK) | 0,028 | 0,028 | 0,030 | 0,037 | |
| 800 ℃ | W/(mK) | 0,030 | 0,030 | 0,034 | 0,042 | |
| Contracción da liña a alta temperatura(GB/T5486-2008) | 850 ℃ 24 horas | % | ≤2,0 | ≤0,5 | ≤0,1 | ≤0,1 |
| 950 ℃ 24 horas | % | - | ≤2,5 | ≤0,5 | ≤0,1 | |
| 1050 ℃ 24 horas | % | - | - | ≤2,5 | ≤0,8 | |
| 1150 ℃ 24 horas | % | - | - | - | ≤3,5 |
Parámetros de especificación
| Índice regular | Unidade | Rendemento |
| Lonxitude/Con | mm | ≤1200*800 |
| Espesor | mm | ≤50 |
| Tolerancia de lonxitude/ancho | mm | ±3 (Lonxitude/Ancho ≤500 mm) |
| Tolerancia á espesura | mm | ±1 (grosor ≤30 mm) |
| Aspecto do paquete | Placa espida / Película POF / Folla de aluminio /Resistente a altas temperaturastecido de fibra | |
| Embalaxe para transporte | Caixa de madeira + palé | |
É amplamente utilizado para todo tipo de illamento de apoio en campos de alta temperatura, como todo tipo de illamento de apoio para fornos industriais, industria petroquímica, illamento de alta eficiencia para equipos, ascensores contra incendios, portas cortafuegos, etc. No proceso de preparación do material, non hai ningún compoñente adhesivo e o material cumpre varios requisitos ambientais.
Prezos e condicións de entrega:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP
Moeda de pago:USD, EUR, JPY, CAD, CNY, AUS
Condicións de pagamento:T/T, L/C, D/PD/A, Western Union, Efectivo
Capacidade de subministración:50000 metros cadrados/metros cadrados por mes
Detalles do envase:Cartón reforzado sobre palé
Porto de carga:Shanghai, Shenzhen, China






